درباره کالاپرایم

همزمانی با توسعه و افزایش قابلیت‌های بالقوه گروه، همچنین با بهبود زیرساخت ارتباطات کشور، افزایش تعداد کاربران اینترنتی و افزایش شمار کسب و کارهای آنلاین باعث شد،

تا اندیشه راه اندازی دپارتمان تجارت الکترونیک که سالهاست در سطح مدیران گروه مطرح می‌باشد، بیش از پیش قوت گرفته و این بخش با گردهم آمدن تیمی متشکل از متخصصان جوان و با انگیزه کشور به صورت مستقل فعالیت خود را آغاز نموده است.

کالاپرایم فروشگاه اینترنتی انواع چای می‌باشد که قصد دارد بزودی به مرجع تخصصی شماره یک چای تبدیل گردد.

در راستای رسیدن به اهداف خود سازو کارهایی برای کاستن مشکلات در زمینه های سفارش گیری و توزیع کالا با قیمت مطلوب راه اندازی نموده است.

کالاپرایم امیدوار است به پشتوانه توانایی‌های بالفعل خود از جمله تجربه و دانش تخصصی، شرکای تجاری معتبر، دسترسی آسان به محصول با کیفیت، حذف واسطه ها (از افزایش قیمت کاذب اقلام مصرفی جلوگیری شود)، ارسال سریع و با قیمت مطلوب و منصفانه است.

هدف اصلی این شرکت از بدو فعالیت تا به امروز ایجاد رضایت مشتریان بر پایه ی صداقت و ارائه بهترین خدمات می باشد.

با نگرش به شرایط کنونی بازار و جایگاه فروشگاه‌های اینترنتی در شیوه زندگی مردم، نمی‌توان سهم گسترده‌ی تجارت الکترونیک از بازار فروش را نادیده گرفت.

فروشگاه‌های اینترنتی معتبر که از استاندارهای تجارت الکترونیک پیروی می‌کنند، و با ایجاد فضای تخصصی برای ارائه و خرید محصولات، مزایای بسیاری را برای خریداران به همراه دارند.

برخی از این مزایا عبارتند از:
• تضمین کیفیت و اصالت کالا
• معرفی دقیق، کامل و حرفه‌ای محصولات
• صرفه جویی در وقت
• امکان مقایسه و تصمیم‌گیری
• امکان ارائه بهترین قیمت
• تسهیل دسترسی مخاطبان به برندها و محصولات
چشم اندازی که برای آینده این شرکت  پیش بینی شده است، عرضه کلیه ی گروه های کالایی و برند های مورد نیاز سوپر مارکتی در آینده نزدیک می باشد.